אצלנו תהנו מביטוח משכנתא

שמותאם לצרכים שלכם!

הבית שלך, הביטחון שלך

רכישת דירה היא לרוב ההחלטה הכלכלית החשובה ביותר עבור כל משפחה. ביטוח משכנתא הוא כיסוי שמטרתו להגן על הנכס שרכשת במיטב כספך, תוך התחייבות להמשך תשלומים חודשיים קבועים למשך שנים ארוכות.

מהו ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא הוא ביטוח חובה שדורש הבנק המלווה מכל נוטל משכנתא. ביטוח זה משמש למעשה כערבות עבור הבנק, שההלוואה שנלקחה תיפרע במלואה על ידי חברת הביטוח, גם לאחר מקרה מוות של מקבל המשכנתא, או במקרה של נזק למבנה הדירה.

house-2368389_1280

ביטוח משכנתא כולל בתוכו 2 ביטוחים שונים:

• ביטוח חיים – מבטח את נוטלי המשכנתא, כדי שבמקרה של מוות של אחד מהלווים, הביטוח יחזיר את המשכנתא ובן הזוג שנותר בחיים לא יצטרך להתמודד לבדו עם חוסר היכולת להחזיר את ההלוואה הגדולה.
• ביטוח מבנה – ביטוח מבנה הדירה או הנכס מבטיח כיסוי במקרה של נזק לדירה. ביטוח זה נועד להבטיח את שווי הדירה שכנגדה נלקחה המשכנתא.

זכור – גם אם יש ברשותך ביטוח חיים אינך פטור מביטוח המשכנתא וגם אם יש לך ביטוח משכנתא, כדאי לשקול ולהוסיף ביטוח חיים נוסף שיבטיח למשפחתך אפיק הכנסה חלופי במקרה של מוות, חו”ח.

ביטוח משכנתא - רק אצל המומחים

אורנים סוכנות לביטוח, מתמחה בביטוח משכנתאות כבר למעלה משלושה עשורים. הסוכנות מבצעת מחקרי שוק מקיפים ורחבים עבור הלקוחות במטרה לאפשר להם ליהנות מביטוחי המשכנתא האמינים והמשתלמים ביותר.

מעוניין לרכוש ביטוח משכנתא? צור עמנו קשר עוד היום.

ביטוחים נוספים שיכולים לעניין אותך

פרטי קשר:

נגישות
לקבלת הצעה לביטוח משכנתא
השאירו פרטים או חייגו 03-9414881