אצלנו תהנו מקרן השתלמות

שמותאמת לצרכים שלכם!

חיסכון נבון לטווח בינוני

קרן השתלמות היא אחד המוצרים המשתלמים בשוק ההון. למעשה, מדובר במכשיר ההשקעה היחיד שהינו פטור לחלוטין ממס.

קרן השתלמות היא קרן גמישה, בה מנוהלים הכספים בהתאם לשיקול דעתו של הגוף המנהל. בכדי להגביר את מידת השפעתו של כל חוסך על ניהול הקרן, הוקמו קרנות השתלמות מסלוליות המאפשרות לכל אדם לקבוע את המסלול ואת רמת הסיכון שמתאימים לו.

מהי קרן השתלמות?

קרן השתלמות הינה תכנית חסכון הנהנית מהטבות מס ומיועדת לשכירים ולעצמאיים. בקרן השתלמות העובד והמעביד מפקידים כספים מדי חודש, בהתאם לגובה שכרו של העובד. מכשיר פיננסי זה נחשב ליעיל במיוחד מכיוון שבתום תקופת החיסכון, ניתן למשוך את הכספים שנצברו בתוכנית כשהם פטורים ממס.

מהם הגורמים המשפיעים על גובה ההפקדה בקרן השתלמות?

• גובה השכר החודשי. מוגבל לתקרת שכר אשר מתעדכנת מעת לעת. במידה והמעביד מבצע הפקדות מעבר לתקרה הקיימת, יחויב העובד במס שולי על ההפרש.
• הסכום שהופקד על ידי המעביד.
• הסכום שהופקד על ידי העובד.

piggy-2889043_1280

כיצד ניתן לפדות את כספי הקרן?

החיסכון בקרן השתלמות הינו לתקופה של 6 שנים, אך ניתן לפדות אותו גם לפני תום התקופה, בהתאם לתנאים הקבועים בפקודת מס הכנסה. הכספים שנצברו בקרן פטורים ממס. במידה ותבחר שלא למשוך את הכספים שנצברו בקרן גם לאחר שש שנים, תוכל להמשיך ולהפריש כספים לקרן ואלו יהיו נזילים למשיכה בכל עת ופטורים ממס.

הניסיון שעושה את ההבדל

אורנים סוכנות לביטוח מתמחה בהתאמה אישית של קרנות השתלמות וקופות גמל, כבר למעלה משלושים וחמש שנה. אתה מוזמן להצטרף לקהל לקוחותינו וליהנות מייעוץ אמין ושירות אישי, מקצועי ויעיל.

ביטוחים נוספים שיכולים לעניין אותך

פרטי קשר:

נגישות
לקבלת הצעה לקרן השתלמות
השאירו פרטים או חייגו 03-9414881