אצלנו תהנו משירותים פיננסים

שמותאם לצרכים שלכם!

מגוון פתרונות פיננסיים מתקדמים

בשנים האחרונות חווה שוק ההון שינויים מרחיקי לכת. אם בעבר נאלצו המשקיעים והחוסכים להסתפק במסלולי השקעות של הבנקים שגבו דמי ניהול גבוהים והניבו תשואות נמוכות, כיום יכולים המשקיעים ליהנות ממגוון מסלולים מתקדמים, ברמות סיכון שונות, אותם מציעות חברות הביטוח וגופים חוץ בנקאיים אחרים.

ניהול פיננסי מושכל הוא אתגר משמעותי עבור כל אחד. היכולת לשמור על הנכסים הפיננסיים שברשותך ואף להשביח את ערכם דורשת מומחיות ומיומנות מקצועית רבה. הבחירה בין אפיקי השקעה אפשריים כפופה למטרות שאתה מציב בטווח הקצר ובטווח הארוך, רמת הסיכון בה אתה מעוניין והיכרותך עם החלופות להשקעה.

מהם שירותים פיננסיים?

שירותים פיננסיים הם קבוצת פעולות עסקיות שמטרתן להשביח את ההון שבידך. שירותים אלו מוצעים מטעם מוסדות בנקאיים, חברות ביטוח ובתי השקעות. שירותים אלו כוללים, בין השאר, מתן הלוואות, אשראי, משכנתאות, פיקדונות, חסכונות וקרנות פנסיה.

calculator-1680905_1280

אורנים סוכנות לביטוח - ניהול פיננסי מושכל, כבר למעלה מ-35 שנה

הידע המקצועי העצום שצברנו במהלך השנים מאפשר ללקוחותינו ליהנות מפתרונות אמינים ומשתלמים במיוחד. לקוחות אורנים סוכנות לביטוח, נהנים משירות של צוות מיומן ובעל ניסיון רב בהתאמת פתרונות פיננסיים לצרכי כל לקוח. לרשות הלקוחות עומדים מגוון כלים מתקדמים המאפשרים להם לקבל את ההחלטות הפיננסיות הנכונות ביותר עבורם.

ביטוחים נוספים שיכולים לעניין אותך

פרטי קשר:

נגישות
לקבלת הצעה לשירותים פיננסים
השאירו פרטים או חייגו 03-9414881